Prowadząca

Justyna Rynkiewicz

Psycholożka, trenerka, filozofka

jr-020-dsc_7606.jpgPomagam ludziom podnosić poczucie własnej wartości, tak by czerpali radość z życia i spełniali swoje marzenia.

Jestem zafascynowana zagadnieniami jakości życia i relacji międzyludzkich. Wierzę, że każdy człowiek jest niepowtarzalny i ma prawo oraz  umiejętność do zdobywania szczęścia.

Obecnie pracuję w Towarzystwie Nowa Kuźnia, w którym oprócz prowadzenia warsztatów jestem kierowniczką klubu dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo biorę udział w wielu innych fascynujących projektach.

Prosta historia

Przyznam, że miałam dużo szczęścia. 🍀

Tak naprawdę z przypadku dostałam się na Filozofię 💭 (miałam za słabą maturę na inne kierunki) . Okazało się, że pokochałam te studia i ludzi, którzy tak jak ja uwielbiają głębiej zastanowić się nad życiem.

Przy trzecim podejściu dostałam się na wymarzoną Psychologię. 👥 Tam również poznałam świetnych ludzi, którzy do dzisiaj mnie inspirują i lepiej zrozumiałam siebie.

A któregoś dnia na półce u koleżanki trafiłam na książkę o poczuciu własnej wartości 🌱. Coś mnie tknęło – poczułam, że chcę i mogę uwierzyć w siebie. Okazało się to łatwiejsze niż myślałam i zapragnęłam się tym podzielić.

Ostatni element układanki to praca w Towarzystwie Nowa Kuźnia 🐎, w którym dostałam możliwość rozwoju mojej pasji do dzielenia się innymi prostymi prawdami, które czynią pozwalają uwierzyć w  siebie i uczynić życie lepszym ☀. Zdobyłam tu doświadczenie, w pracy warsztatowej i zaczęłam projektować spotkania i metody rozwijania poczucia własnej wartości oraz komunikacji, stawiania sobie celów i wielu innych.

Moja misja!

ja.jpgPraca z ludźmi jest dla mnie niesamowitą przygodą. Zawsze cieszę się, na myśl o tym, jaką ilością pozytywnej wiedzy i umiejętności będę się mogła podzielić. Z niecierpliwością czekam również na to, czego sama będę mogła się nauczyć od uczestników.

Warsztaty z podnoszenia jakości życia i pracy z ludźmi robię by pokazać innym, że mogą mocniej uwierzyć w siebie, porzucić deprymujące przekonania, wziąć życie w swoje ręce i w rezultacie pełniej korzystać z życia.

Wiem, jak wiele w życiu można zmienić. Czasem, kiedy przypominam sobie siebie sprzed roku czy dwóch lat, nie mogę uwierzyć jak wiele się zmieniło i jak wzrosła jakość mojego życia.

 

jr-024-dsc_7625.jpgDlatego właśnie pragnę się dzielić radością samorozwoju, fascynacją odkrywania siebie i umiejętnością dbania o własne szczęście. Nie wszystko będzie łatwe, ale dzięki współpracy i zrozumieniu wspólnie możemy stawiać kolejne kroki.

Warsztaty są dla mnie samej okazją do refleksji nad sobą, pogłębiania samoświadomości i rozwoju osobistego. Nie występuję w roli wszechwiedzącego mentora, jestem tu również by się uczyć, gdyż każde spotkanie jest inne i tworzone przez niepowtarzalnych ludzi.

Reklamy