Coaching rodzicielski

Razem z Klubem Coacha Lublina organizujemy kolejny warsztat.

Wychowanie dziecka to ogromna odpowiedzialność towarzyszą temu niesamowite, radosne chwile jak również napotykamy przy tym wiele trudów, wyzwań i komplikacji. O tym jak dbać o rozwój emocjonalny dziecka oraz o nasz komfort w tych różnych chwilach dowiecie się Państwo na naszym warsztacie.


Często ciężko jest nam zrozumieć przyczyny dziecięcych emocji, a jeszcze trudniej coś na nie poradzić. Z tego typu problemami mierzy się codziennie większość dorosłych.

Na szczęście wychowanie małego człowieka to umiejętność, której można się nauczyć tak samo jak jazdy na rowerze czy gotowania.

Wystarczy porcja wiedzy, trochę umiejętności i odpowiednia postawa. Mamy dla Was to wszystko.

Proponujemy skuteczne sposoby reagowania na dziecięce emocje i zachęcania ich do współpracy, które sprawią, że wychowanie stanie się łatwe i przyjemne dla obu stron.

Czego dowiesz się na warsztacie? 💭
• Jak funkcjonują dziecięce emocje i jak przekłada się to na zachowanie?
• Jak dzieci rozumieją komunikaty dorosłych?
• Jaka postawa wobec dziecka daje pozytywne efekty wychowawcze?

Czego nauczysz się na warsztacie? 💭
• Reagować na emocje dziecka tak by lepiej je rozumiało i szybciej się uspokajało
• Zachęcać dziecko do współpracy
• Wspierać dziecko w samodzielności

Justyna Rynkiewicz – psycholożka i filozofka, wychowawczyni grup dziecięcych. Jest kierowniczką w klubów dziecięcych Towarzystwa Nowa Kuźnia, Kształci kadrę pracującą z dziećmi, młodzieżą i studentami. Uwielbia prowadzenie warsztatów. Wspomniane metody stosuje z powodzeniem na cudzych dzieciach.

Jagoda Tomczak Osuchowska – pedagog, z długoletnim doświadczeniem w pracy warsztatowej z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Ma mnóstwo pasji, ciepłe podejście i jest profesjonalistką w tym, co robi. Metody z warsztatu stosuje z sukcesami na własnych dzieciach .


Obowiązują zapisy (ilość miejsc ograniczona): KlubCoachaLublin@gmail.com

Reklamy